Zkušenosti

Žádná učená maminka z nebe nespadla. Můžete mít klidně diplom na miminka, a stejně vás ten plačící uzlíček v postýlce zaskočí. V takovou chvíli je fajn mít parťáka: někoho, kdo vezme všechny ty plenky, přebalování, krmení a uspávání aspoň občas za vás. A to je Tommee Tippee - „jestli je na někoho spoleh, pak na britskou jedničku v produktové péči o dítě“. Funguje přes půl století, během nějž vymyslela desítky geniálně praktických pomocníků pro maminky i miminka a produkty této značky si oblíbila i zpěvačka Monika Absolonová. Jsou to nejrůznější lahvičky, sterilizátory, přístroje na ohřev mléka a přípravu příkrmů a samozřejmě Sangenic, koš na použité pleny, s nímž se do přebalování vrhnou nadšeně i tatínkové.

Tommee Tippee Sangenic, nedocenitelný pomocník pro každodenní přebalovací maratón, zvládne zásluhou kazety s antibakteriální fólií hygienicky a bez zápachu zlikvidovat až 150 použitých plen. Existuje ve dvou variantách, manuální (Sangenic Simplee) a bezdotykové (Sangenic Tec), a sázejí na něj i hvězdy jako herečka a zpěvačka Barbora Švidraňová.


“Skvěle se hodí do pokojíčku. A to o každém koši říct nemůžete,” chválí Sangenic blogerka Lucie Ouřadová. Ta vedle originálního designu oceňuje hlavně antibakteriální složku, jež dokáže zničit až 99% bakterií - nemusíte se tedy bát umístit ho ani do pokoje, kde váš malý poklad spinká. “Díky automatickému balení každé pleny navíc ušetřím čas s balením ručním,” podotýká.


Lucie Ouřadová

I další blogující maminka Nails By Ann je z použití Tommee Tippee Sangenic nadšená. “Použité plenky z něj nejsou cítit, jelikož je každá zabalená do samostatného voňavého sáčku, a tak se nemusím obtěžovat s častým vynášením. Dále mě upoutal jeho jednoduchý, ale vkusný design a snadná ovladatelnost. Velice užitečná věc pro každou maminku,” shrnuje.


Nails By Ann

Naprostou absenci zápachu oceňuje i blogerka Little B. “Musím říct, že už po otevření mě překvapila vůně sáčků, která mi připomíná citrusy. Plena se hodí do koše, zatočí se s kazetou a v podstatě se každá zabalí zvlášť, což je podle mě fakt skvělé,” říká na konto speciálních výměnných kazet, jež voňavou péči zajišťují. Kromě toho jí vyhovuje, že koš existuje v různých barevných verzích.


Little B.

Pestrobarevné provedení nadšeně kvituje další spokojená blogerka Similife, která si vybrala nejpraktičtější bílou verzi, ale moc se jí líbí i pastelově růžová a tyrkysová barva. Koš na pleny Sangenic používá od narození svého syna Edwínka a nedá na něj doustit. "Používání koše je opravdu jednoduché a díky antibakteriální fólii nás netrápí žádný zápach," shrnuje hlavní klady.

Právě Similife mimochodem patří k maminkám, jež zůstávají věrné i značce Tommee Tippee jako takové. Například elektronická odsávačka Tommee Tippee ji prý vysloveně zachránila. "Maminkám bych rozhodně poradila ušetřit peníze za ruční odsávačku a v případě potřeby si rovnou pořídit elektronickou. Odsávání s elektrickou odsávačkou Tommee Tippee je podle ní bez bolesti, a dokonce ještě pohodlnější než kojení," říká s tím, že ušetřené čas a nervy rozhodně stojí za investici.


SimilifeVíce o Sangenic


Kde nakoupit Tommee Tippee? Zobrazit autorizované prodejce!