Zkušenosti

Žádná učená maminka z nebe nespadla. Můžete mít klidně diplom na miminka, a stejně vás ten plačící uzlíček v postýlce zaskočí. V takovou chvíli je fajn mít parťáka: někoho, kdo vezme všechny ty plenky, přebalování, krmení a uspávání aspoň občas za vás. A to je Tommee Tippee - „jestli je na někoho spoleh, pak na britskou jedničku v produktové péči o dítě“. Funguje přes půl století, během nějž vymyslela desítky geniálně praktických pomocníků pro maminky i miminka a produkty této značky si oblíbila i zpěvačka Monika Absolonová. Jsou to nejrůznější lahvičky, sterilizátory, přístroje na ohřev mléka a přípravu příkrmů a samozřejmě Sangenic, koš na použité pleny, s nímž se do přebalování vrhnou nadšeně i tatínkové.

Tommee Tippee Sangenic, nedocenitelný pomocník pro každodenní přebalovací maratón, zvládne zásluhou kazety s antibakteriální fólií hygienicky a bez zápachu zlikvidovat až 150 použitých plen. Existuje ve dvou variantách, manuální (Sangenic Simplee) a bezdotykové (Sangenic Tec), a sázejí na něj i hvězdy jako herečka a zpěvačka Barbora Švidraňová.


Miska s víkem a lžičkou explora
Perfektní na cesty, jídlo je uzavřené těsnícím víčkem a lžička je umístěná na vrchní straně víčka a tím pádem i v čistotě. Lžička je krásně měkká a pružná, na krmení ji moc rádi používáme, je to naše jediná lžička, která našemu děťátku necinká nebo neťuká o zoubky :-) Velice šikovná vychytávka každé maminky.

Pavlina V.

Sangenic Tec
Koš na použité plenky je bezvadný pomocník, který mi ušetří spoustu času neustálým chozením s plenkami za dveře, což navíc také působí dost nevzhledně. Koš jsem umístila do dětského pokoje a plenky v místosti opravdu nejsou cítit, takže si tam děti mohou spokojeně hrát. Oceňuji hezký design a jemnou pudrovou barvu, která dětem ladí s vybavením pokojíčku. Navíc systém koše upoutal moji starší dceru, která napjatě čeká u každého přebalování svého brášky, aby mohla plenku odnést do koše, následně zatočit a připravit tak místo pro další plenku :-)

Kojenecké láhve a Ohřívač kojeneckých lahví C2N
Překvapila mě lehkost materiálu, i když je lahvička dostatečně velká, díky šikovnému tvaru se dobře drží i těm nejmenším dětem. Savičky jsou už na dotek jemné a měkké. Přestože byl syn do 9ti měsíců kojen a lahvičku dříve nepoznal, tuhle přijal hned na první pokus. Velká výhoda je možnost mytí v myčce, takže láhev vždy jen od mléka propláchnu a šupnu do myčky, trošku jsem se obávala, že se v myčce oloupou obrázky, které na lahvičce jsou, ale obavy byly zbytečné, lahvičky jsou stále jako nové.

Koupi ohřívačky jsem původně zvažovala, zda je vůbec nutná, ale nakonec lituji, že jsem si ji nepořídila už mnohem dřív. Ohřev je rychlý, navíc udrží teplotu, takže nemusím nápoje opakovaně přihřívat. Ohřívačka je naprosto tichá, což oceňuji hlavně v noci, kdy zvuky mikrovlnky mnohdy rušily spánek manžela a starší dcerky. Navíc designové provedení je jednoduché a elegantní, takže hezky zapadne do vybavení kuchyně.

Tereza Vašulková

“Skvěle se hodí do pokojíčku. A to o každém koši říct nemůžete,” chválí Sangenic blogerka Lucie Ouřadová. Ta vedle originálního designu oceňuje hlavně antibakteriální složku, jež dokáže zničit až 99% bakterií - nemusíte se tedy bát umístit ho ani do pokoje, kde váš malý poklad spinká. “Díky automatickému balení každé pleny navíc ušetřím čas s balením ručním,” podotýká.


Lucie Ouřadová

I další blogující maminka Nails By Ann je z použití Tommee Tippee Sangenic nadšená. “Použité plenky z něj nejsou cítit, jelikož je každá zabalená do samostatného voňavého sáčku, a tak se nemusím obtěžovat s častým vynášením. Dále mě upoutal jeho jednoduchý, ale vkusný design a snadná ovladatelnost. Velice užitečná věc pro každou maminku,” shrnuje.


Nails By Ann

Naprostou absenci zápachu oceňuje i blogerka Little B. “Musím říct, že už po otevření mě překvapila vůně sáčků, která mi připomíná citrusy. Plena se hodí do koše, zatočí se s kazetou a v podstatě se každá zabalí zvlášť, což je podle mě fakt skvělé,” říká na konto speciálních výměnných kazet, jež voňavou péči zajišťují. Kromě toho jí vyhovuje, že koš existuje v různých barevných verzích.


Little B.

Pestrobarevné provedení nadšeně kvituje další spokojená blogerka Similife, která si vybrala nejpraktičtější bílou verzi, ale moc se jí líbí i pastelově růžová a tyrkysová barva. Koš na pleny Sangenic používá od narození svého syna Edwínka a nedá na něj doustit. "Používání koše je opravdu jednoduché a díky antibakteriální fólii nás netrápí žádný zápach," shrnuje hlavní klady.

Právě Similife mimochodem patří k maminkám, jež zůstávají věrné i značce Tommee Tippee jako takové. Například elektronická odsávačka Tommee Tippee ji prý vysloveně zachránila. "Maminkám bych rozhodně poradila ušetřit peníze za ruční odsávačku a v případě potřeby si rovnou pořídit elektronickou. Odsávání s elektrickou odsávačkou Tommee Tippee je podle ní bez bolesti, a dokonce ještě pohodlnější než kojení," říká s tím, že ušetřené čas a nervy rozhodně stojí za investici.


Similife

Kde nakoupit Tommee Tippee? Zobrazit autorizované prodejce!