Startovací sada s odsávačkou

Vše co potřebujete pro zajištění mateřského mléka pro vaše miminko i během vaší nepřítomnosti

Snadné ovládání

Ruční odsávačka je tichá, diskrétní a snadno ovladatelná. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání.

Tommee Tippee

Efektivní odsávání

Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Pružná membrána z jemného silikonu je zárukou snadného odsávání.

Tommee Tippee

Přirozený tvar saviček

Savičky lahviček Closer to Nature® vynikají vlastnostmi připomínajícími mateřský prs a usnadňují tak přechod mezi kojením a lahvičkou.

Tommee Tippee

Zjistěte více

Startovací sada Tommee Tippee Closer to Nature s odsávačkou obsahuje: Manuální odsávačku mateřského mléka Closer to Nature, 56 ks vložek do podprsenky, 3× kojeneckou lahvičku 150ml Closer to Nature, 5× nádobku na skladování mateřského mléka, 4× víčko na nádobku, 1× sterilizační box, 2× silikonové šidítko 0–6 m.

Výkonná a pohodlná ruční odsávačka Tommee Tippee Closer to Nature ve zcela novém provedení nabízí několik důležitých vylepšení. Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání. Pružná membrána je vyrobena z jemného silikonu pro snadnější odsávání. Tělo odsávačky je průhledné, aby maminka mohla sledovat průtok mléka. Odsávačku tvoří pouze 3 díly pro snadné sestavení a údržbu.

Kojenecké lahvičky Tommee Tippee Closer to Nature mají unikátní silikonovou savičku, která svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Teplou tekutinou uvnitř lahvičky se savička zahřeje na příjemnou teplotu, měkký a pružný konec savičky připomíná mateřskou bradavku. Dítě tak téměř nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této lahvičky. Lahvička je antikoliková, opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve, tím umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.


Kde nakoupit?


Seznam prodejců