Sada kojeneckých lahviček se sterilizátorem a odsávačkou

Odsávačka mateřského mléka Closer to Nature vám umožní poskytnou vašemu dítěti výhody mateřského mléka i v době, kdy nemůžete dítě nakojit.

Efektivní odsávání

Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Pružná membrána z jemného silikonu je zárukou snadného odsávání.

Tommee Tippee

Dokonalá hygiena

Sterilizátor sterilizuje až 4 láhve během 4 minut přírodní cestou s pomocí páry, bez použití jakýchkoli chemikálií. Obsah zavřeného sterilizátoru zůstává sterilní po dobu 24 hodin.

Tommee Tippee

Ruční odsávání

Odsávačka mateřského mléka umožňuje odsávání mléka přímo do lahvičky Closer to Nature nebo do našich nádobek na skladování mléka.

Tommee Tippee

Zjistěte více

Výhodná sada kojeneckých lahviček se sterilizátorem a odsávačkou Tommee Tippee Closer to Nature obsahuje 1x sterilizátor do mikrovlnné trouby, 1x manuální odsávačku mateřského mléka, 2x láhev 150ml se savičkou s pomalým průtokem 0m+, 4x láhev 260ml se savičkou s pomalým průtokem 0m+, 2x savičky se středním průtokem 3m+, 2x savičky s rychlým průtokem 6m+, 4x víčka pro uzavření lahviček pro uskladnění mateřského mléka, 2x bryndáček pro nejmenší, 2x termoizolační obal na kojenecké lahve, 50x jednorázové vložky do podprsenky, 2x silikonové šidítko 0-6 měsíců.

Lahvičky Tommee Tippee Closer to Nature vynikají unikátní silikonovou savičkou, která svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Teplou tekutinou uvnitř lahvičky se savička zahřeje na příjemnou teplotu, měkký a pružný konec savičky připomíná mateřskou bradavku. Dítě tak téměř nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této lahvičky. Lahvička je antikoliková, opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve, tím umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.

Vhodné pro děti od narození.


Kde nakoupit?


Seznam prodejců