Sada kojeneckých lahviček Closer to Nature s kartáčem

Naše lahvičky Closer to Nature® jsou inspirovány tím, co mají miminka nejraději - maminkou!

Savička s mnoha oceněními

Vlastnosti a tvar prsu při kojení. Tak, jak to miminka mají ráda - přijetí garantováno*! *92% z více než 1200 rodičů, kteří použili naše savičky pro své dítě, potvrdilo přijetí savičky během prvních tří pokusů nabídnutí lahvičky dítěti.

Tommee Tippee

Dokonalý tvar

Savičky lahviček Closer to Nature® vynikají vlastnostmi připomínajícími mateřský prs, proto si je vaše dítě rychle oblíbí.

Tommee Tippee

Antikolikový ventil

Ventil saviček Closer to Nature® citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve a tím umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.

Tommee Tippee

Přirozený tvar

Unikátní široká silikonová savička věrně napodobuje mateřský prs při kojení.

Přirozený tvar

Pružná jako mateřský prs

Jemná silikonová savička připomíná pružnost a tvar prsu při kojení.

Pružná jako mateřský prs

Snadná údržba

Pro mytí a sterilizaci snadno rozdělíte lahvičku na tři části.

Snadná údržba

Bez starostí

Láhve Tommee Tippee Closer to Nature® neobsahují BPA pro váš naprostý klid.

Bez starostíZjistěte více

Sada kojeneckých lahviček a doplňků Tommee Tippee Closer to Nature. Sada obsahuje 2× lahvičku 150ml, 2× lahvičku 260ml, 2x savičku 3m+, 2x silikonové šidítko 0–6m a kartáč pro umývání lahviček a saviček. Sada je vhodná pro děti od narození. 

Kojenecké lahvičky Tommee Tippee Closer to Nature mají unikátní silikonovou savičku, která svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Teplou tekutinou uvnitř lahvičky se savička zahřeje na příjemnou teplotu, měkký a pružný konec savičky připomíná mateřskou bradavku. Dítě tak téměř nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této lahvičky. Lahvička je antikoliková, opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve, tím umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky. 


Kde nakoupit?


Seznam prodejců