Sada kojeneckých lahviček C2N ANTI-COLIC s kartáčem

Patentovaný antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení pro minimalizaci dětské koliky.

80% méně koliky*

Bylo prokázáno, že antikolická kojenecká láhev snižuje příznaky koliky a refluxu a tím i rozrušení dítěte. Jedinečný odvzdušňovací systém zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení. * Konzultovali jsme s 210 rodiči, kteří zkusili používat antikolické kojenecké lahve ke zmírnění kolických příznaků jejich dítěte a 80% souhlasilo s tím, že láhev tyto příznaky úspěšně snížila (červen 2017)

Tommee Tippee

Unikátní ventil navržený pro prevenci koliky

U dětí se mohou vyvinout kolické příznaky, pokud během krmení spolknou příliš mnoho vzduchu. Náš jedinečný antikolikový ventil pomáhá omezit míchání vzduchu s mlékem v láhvi. Vzduch je nasáván větracími otvory v odvzdušňovacím kotouči a odváděn odvzdušňovací trubicí do hvězdicového ventilu na dně láhve, což znamená o 80% méně kolických příznaků, jako jsou větry, reflux a neklid.

Tommee Tippee

Změna zabarvení při vysoké teplotě mléka

Součástí odvzdušňovací trubice je proužek měřící teplotu mléka. Proužek změní barvu na růžovou, pokud je mléko příliš horké. V takovém případě nechte mléko před krmením dítěte vychladnout.

Tommee Tippee

80% méně koliky

Unikátní antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení.

80% méně koliky

Tepelný senzor

Tepelně citlivý proužek se zbarví růžově, pokud je mléko příliš horké.

Tepelný senzor

Přirozený tvar

Unikátní silikonová savička věrně napodobuje mateřský prs při kojení.

Přirozený tvar

Bez starostí

Láhve Tommee Tippee neobsahují BPA pro váš naprostý klid.

Bez starostíZjistěte více

Výhodná sada kojeneckých lahviček Tommee Tippee ANTI-COLIC Advanced obsahuje 2x láhev 150ml se savičkou s pomalým průtokem 0m+, 2x láhev 260ml se savičkou s pomalým průtokem 0m+, 2x savičky se středním průtokem 3m+, 1x kartáč na láhve a savičky, 1x silikonové šidítko 0-6 měsíců.

Kojenecká láhev Tommee Tippee ANTI-COLIC Advanced nabízí nejúčinnější řešení pro miminka se sklonem k břišním kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení a umožňuje dítěti zcela plynulé sání bez polykání vzduchu. Unikátní silikonová savička věrně napodobuje mateřský prs při kojení a tím umožňuje maminkám snadné a bezpečné kombinování kojení a krmení z lahve. Funkce kontroly teploty mléka uvnitř lahvičky varuje rodiče v případě, že je tekutina teplejší než doporučených 37°C.

Pro snadné čištění je součástí lahviček i úzký dlouhý kartáček pro čištění trubičky ventilu. Náhradní silikonové savičky k těmto lahvičkám nesou rovněž označení Advanced Anti-Colic.


Kde nakoupit?


Seznam prodejců