Perfect Prep Day & Night

Během 2 minut připraví kojenecké mléko v optimální teplotě... to ve 3 hodiny ráno oceníte!

10x rychlejší než s varnou konvicí

Když vaše dítě pláče, potřebujete mléko připravit rychle. S přístrojem Perfect Prep™ day & night nemusíte čekat, až se voda nejdříve ohřeje ve varné konvici a pak ochladí na ideální teplotu.

Tommee Tippee

Mléko optimální teploty

Počáteční malé množství horké vody, které přístroj napustí do lahvičky, usnadní rozpuštění sušeného mléka a zároveň zajistí zničení případných baktérií, které by mohly být v sušeném mléce obsažené. Následně přístroj doplní lahvičku chladnější vodou tak, aby výsledná teplota mléka byla optimální pro podání dítěti.

Tommee Tippee

Antibakteriální filtr

Díky zabudovanému filtru je přístroj Perfect Prep™ day & night vhodný pro použití vody z vodovodu. Unikátní filtrační membrána odstraní z vody bakterie a další nečistoty, takže je bezpečná pro přípravu kojeneckého mléka stejně jako při převaření ve varné konvici.

Tommee Tippee

Noční osvětlení zásobníku

I v noci okamžitě vidíte, zda je potřeba doplnit zásobník vody.

Noční osvětlení zásobníku

Osvětlení stojánku na láhev

Pro snadnou přípravu mléka v noci bez nutnosti rozsvícení v místnosti

Osvětlení stojánku na láhev

Nastavitelná hlasitost zvukového indikátoru

Možnost ztišení pro tichý provoz v noci.

Nastavitelná hlasitost zvukového indikátoru

Digitální displej

Dotykem se rozsvítí a provází vás krok za krokem přípravou mléka.

Digitální displejZjistěte více

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Tommee Tippee Perfect PrepTM  Day & Night vám umožní během dvou minut připravit lahvičku s umělým mlékem v optimální teplotě pro podání dítěti. Zabudovaný vodní filtr odstraní z vody jakékoli nečistoty. Jemné noční osvětlení přístroje usnadní přípravu mléka v noci bez nutnosti rozsvícení v místnosti. Přístroj se snadno obsluhuje s pomocí digitálního displeje. 

Počáteční malé množství horké vody, které přístroj napustí do lahvičky, usnadní rozpuštění sušeného mléka a zároveň zajistí zničení případných baktérií, které by mohly být v sušeném mléce obsažené. Následně přístroj doplní lahvičku na zvolený celkový objem (120 - 330 ml) chladnější vodou tak, aby výsledná teplota mléka byla optimální pro podání dítěti.

Příprava kojeneckého mléka s přístrojem Perfect PrepTM je rychlá, spolehlivá a zcela hygienicky čistá pro zdraví vašeho dítěte. 

Výměnný vodní filtr se prodává samostatně. Součástí balení přístroje Perfect PrepTMje jeden vodní filtr. Vodní filtr dokáže přefiltrovat 150 l vody (což odpovídá době životnosti přibližně 3 měsíce, při přípravě 6x 260ml méka denně).

Balení obsahuje i jednu lahvičku 150 ml vhodnou od narození a víčko na lahvičku.


Kde nakoupit?


Seznam prodejců