Odsávačka mateřského mléka elektrická

Odsávačka mateřského mléka Closer to Nature vám umožní poskytnou vašemu dítěti výhody mateřského mléka i v době, kdy nemůžete dítě nakojit.

Přirozený pocit

Měkká silikonová přísavka je navržena tak, aby napodobovala přirozené sání dítěte. Odsávání je efektivní a zároveň jemné a pohodlné.

Tommee Tippee

Použití kdekoli

Odsávačka je lehká a nabízí tak rychlé a jednoduché použití kdekoli je potřeba. Napájení ze sítě i s pomocí baterií umožňuje použití doma, v práci i na cestách.

Tommee Tippee

Efektivní odsávání

4 různá nastavení dávají na výběr ideální intenzitu odsávání dle aktuální potřeby.

Tommee Tippee

Měkká silikonová přísavka

Poskytuje mamince maximální pohodlí.

Měkká silikonová přísavka

Efektivní odsávání

4 možnosti nastavení dle potřeb maminky.

Efektivní odsávání

Jednoduchý a intuitivní design

Pro snadné použití, čištění a sestavování.

Jednoduchý a intuitivní design

Lehká a přenosná

Použití s bateriemi i síťovým napájením.

Lehká a přenosnáZjistěte více

Elektrická odsávačka mateřského mléka Tommee Tippee Closer To Nature má měkkou silikonovou přísavku, která je speciálně navržena tak, aby napodobovala přirozené sání dítěte. Používání, sestavování i sterilizování odsávačky je velmi jednoduché. Odsávačka nabízí nastavení 3 stupňů odsávání pro maximální pohodlí a efektivní odsávání.

Balení obsahuje 1×150ml láhev C2N se savičkou s pomalým průtokem, sterilizační krabici, 1× nádobku na skladování odsátého mateřského mléka s víčkem, 6 kusů prsních vložek. Odsávačka je vhodná pro použití pouze s láhvemi C2N Tommee Tippee.

Odsávačka funguje na baterie (4x typ AA) nebo pomocí elektrického sítového napájení (AC adaptér 5 V). Délka kabelu adaptéru je cca 180 cm.


Kde nakoupit?


Seznam prodejců