Odsávačka mateřského mléka

Pohodlná a diskrétní ruční odsávačka je po ruce vždy, když potřebujete!

Snadné ovládání

Ruční odsávačka je tichá, diskrétní a snadno ovladatelná. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání.

Tommee Tippee

Efektivní odsávání

Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Pružná membrána z jemného silikonu je zárukou snadného odsávání.

Tommee Tippee

Hygienicky čisté použití

Odsávačka mateřského mléka umožňuje odsávání mléka přímo do lahvičky Closer to Nature nebo do našich nádobek na skladování mléka.

Tommee Tippee

Snadné použití

Ruční odsávačka je tichá, diskrétní a snadno ovladatelná.

Snadné použití

Lehká a přenosná

Ideální na cesty, do práce a příležitostné použití.

Lehká a přenosná

Univerzální

Pružná přísavka se přizpůsobí jakémukoli tvaru prsu.

Univerzální

Bez starostí

Výrobky Tommee Tippee neobsahují BPA pro váš naprostý klid.

Bez starostíZjistěte více

Výkonná a pohodlná ruční odsávačka Tommee Tippee Closer to Nature ve zcela novém provedení nabízí několik důležitých vylepšení. Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání. Pružná membrána je vyrobena z jemného silikonu pro snadnější odsávání. Tělo odsávačky je průhledné, aby maminka mohla sledovat průtok mléka.

Odsávačku tvoří pouze 3 díly pro snadné sestavení a údržbu. Balení obsahuje vše, co potřebujete k odsávání a krmení: odsávačku, kojeneckou lahvičku 150ml Closer to Nature© se savičkou s pomalým průtokem 0m+, kelímek pro skladování mléka, sterilizační box a 6 ks vložek do podprsenky.

Odsávačka je vhodná pro použití pouze s lahvičkami Tommee Tippee Closer to Nature.


Kde nakoupit?


Seznam prodejců