Krmení a pití

Když nastane čas posunout se dál

Ani se nanadějete a vaše miminko, doposud živené pouze mlékem, začne ochutnávat pevnou stravu!

Ale vždyť je to pořád miminko!

Ať už miminko kojíte nebo krmíte z lahve, může být těžké si připustit, jak rychle dítě roste - a jak rychle začíná další nová etapa jeho života s pevnou stravou! Ale je to i začátek nové zábavy (a nového nepořádku), který si můžete užít spolu se svým dítětem.

První ochutnávání by mělo být příjemné

Vaše miminko začíná ochutnávat nové chutě a chce si při tom užívat zábavu! Proto naše výrobky pro krmení a pití nejmenších jsou nejen praktické, ale i krásně barevné a jednoduché na používání.

Ruce nebo lžička - vaše volba!

Někteří rodiče dávají dětem při prvním ochutnávání naprostou volnost, jiní preferují misku, lžičku a bryndáček. Bez ohledu na vaše preference, široká nabídka výrobků Tommee Tippee vám dává možnost volby.

Hrnky

Široká nabídka netekoucích hrnků pomůže dětem od nejútlejšího věku naučit se pít bez zbytečného rozlévání.

Příprava jídla

Zjednodušte si přípravu zdravých zeleninovo-masových i ovocných příkrmů s pomocí našeho parního vařiče a mixéru v jednom!

Misky a talíře

Nabídka barevného nerozbitného nádobí s tvarem pro snadné nabírání vám pomůže užít si stolování s dětmi v klidu a pohodě.

Bryndáky

První pokusy o stolování často končí s malým množstvím jídla v pusince a velkým nepořádkem všude kolem. Naše omyvatelné bryndáky s praktickým korýtkem ochrání oblečení dítěte a vám ubyde jedna starost.

První příbor

Pomozte svým dětem vychutnat si každé sousto! Náš první příbor s tvarem pro snadné uchopení obsahuje vidličku, nůž i lžíci.

Kde nakoupit?


Seznam prodejců