Mít výbavičku, která poslouží od novorozeneckého až do batolecího věku? To chcete!


Skvělé akční sety!


Jste založením praktická duše a vlastně Vás ani nebaví trávit hodiny v obchodech nebo brouzdáním po eshopech? Přesto chcete mít pro své miminko všechno, co potřebujete, a potěšilo by Vás, kdyby to bylo i krásné, kvalitní a vydrželo to co nejdéle?

Představujete si občas, že máte po ruce osobu, která bude Vaše dobrá víla, která Vám přinese všechno, co je potřeba, abyste se mohli věnovat tomu, čemu opravdu chcete? To rozhodně podporujeme! Proto jsme za Vás sestavili chytré sety, které Vám ušetří čas i nervy, a navíc k nim ještě dostanete dárek. Jsou skvělé nejen pro vás budoucí maminky, ale i jako dárek pro kamarádku, kolegyni nebo sestru, která se těší na miminko. Sety jsou vhodné pro maminky, které kojí, nebo kojí a kombinují umělé mléko či jsou jenom na umělém mléku. Myslíme totiž na všechny.

Naše sety, na které nedáte dopustit:
 

Elektrická odsávačka + koš Sangenic + lahvička + dudlík + vložky do podprsenky

Kdybyste si měla vzít jednu věc do porodnice, vezměte si odsávačku. Podpoří  kojení a tím i Vaši sebedůvěru. Později se bude hodit při růstových spurtech, pro uchování přebytků mléka či pro případ, že budete potřebovat z domu. Poslouží také když miminko bude odmítat kojení klasickou cestou. Koš na pleny, kvalitní lahvička s dudlíkem a spolehlivé vložky do podprsenky Vás podrží při náročných začátcích.

Perfect Prep + koš Sangenic + lahvička + dudlík + vložky do podprsenky

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Perfekct Prep pomůže všem maminkám, které z nějakého důvodu nemohou kojit, nebo kombinují umělou výživu a kojení. Nápoj je hotový do dvou minut v požadované teplotě.  K tomu antikoliková lahvička. Potěší oblíbený koš na pleny Sangenic a kvalitní vložky do podprsenky jako dárek.

Sterilizátor + koš Sangenic + lahvička + dudlík + vložky do podprsenky

Sterilizátor pro dokonale čisté lahvičky a dudlíky bez virů a bacilů Vám poslouží opravdu dlouho. A navíc může časem najít ve Vaší domácnosti širší využití. Koš na pleny zajistí hygienickou domácnost bez zápachu. Oceníte kvalitní lahvičku a dudlík a vložky do podprsenky jako dárek.

Quick Cook + koš Sangenic + lahvička + dudlík + vložky do podprsenky

Parní vařič a mixér Quick Cook si zamilujete při přípravě příkrmů. Vaření v páře patří mezi nejzdravější způsoby přípravy a mixér Vám pomůže dosáhnout požadované konzistence. Žádné hrnce navíc, všechno v jednom přístroji. Koš na pleny pro čistotu domácnosti, antikoliková láhev a dudlík a jako dárek opět vložky do podprsenky.