Naše produkty získaly ocenění


Dva velmi oblíbené produkty značky Tommee Tippee získali ocenění v soutěži MAMAvolba!

MAMAvolba je ocenění, které stojí na doporučení od jiných maminek. Od těch, které vědí. Výsledky pomůžou všem zorientovat se v nejlepších výrobcích pro děti a rodiče.

Proto jsme velmi rádi, že zrovna naše produkty získali zlaté a bronzové umístění. A o kterých produktech že je řeč? 

Zlatou medaily si odnesl pomocník, díky kterému váš domov zůstává voňavý i když váš malý miláček produkuje zvýšené množství použitých plenek. Koš na pleny Sangenic Twist & Click se od obyčejného odpadkového koše liší tím, že dokáže zabalit každou plenu do antibakteriální fólie, utěsní ji a zabrání tak zápachu a šíření bakterií. Váš domov bude stále hygienický a voňavý, a navíc si ušetříte neustále cesty ke kontejnerům, protože dokáže pojmout až třicet plen.  

Bronzové ocenění si pak odnáší přístroj, který pomůže každé mamince a jejímu malému jedlíkovi - parní hrnec a mixér v jednom! Vítězný přístroj nyní nahradil novější model, ale už i s tím starším byly rodiče nadmíru spokojení, protože každá maminka i tatínek chtějí pro své miminko jen to nejlepší. A to právě platí i v případě příkrmů. Ne vždy je ale dostatek času či prostoru vařit každý den malou porci pro dítě zvlášť. Parní hrnec a mixér vše vyřeší za vás. A vy tak budete moci svůj čas opět věnovat dítěti.