MUST HAVE pro maminky


Koše na pleny Sangenic


Plenky se stanou po narození dětí nedílnou součástí Vaší domácnosti třeba i na několik let. Jak je nejlépe a nejhygieničtěji likvidovat? Můžete zvolit klasický koš, ale bude to bohužel cítit. Navíc jej nemůžete mít v pokoji, kde spí miminko. S každou plenkou budete muset jinam. S problémem Vám však můžou pomoct speciální koše na použité pleny. Koše Sangenic od Tommee Tippee jsou spolehlivé, hygienické, a navíc dobře vypadají.

Koše Sangenic Twist & Click jsou navíc vyrobeny z více než 98% recyklovaného a recyklovatelného plastu. Pouzdro nové náplně je vyrobeno z recyklovaného a recyklovatelného plastu a 100% PE fólie GREENFILM™ je vyrobena z obnovitelného zdroje – cukrové třtiny.

Díky nim budete chránit přírodu a navíc dokážete udržet domácnost ve skvělém stavu a můžete si je dát i do přebalovacího koutku. Oceníte je i tehdy, když Vaše dítě trpí zrovna nějakou virózou. Díky naprosté neprodyšnosti je zde menší riziko přenosu. Další nespornou výhodou těchto košů je odpadnutí rizika, že se zvědavé batole rozhodne prozkoumat obsah koše a pleny vytahá. Nebo že si s nimi pohraje domácí mazlíček. A co je nejlepší, nemusíte s plenkami denně k popelnici.

Koš Sangenic Twist & Click umožňuje bezdotykové zabalení plen. Součástí je antibakteriální fólie s citronovou vůní. Zabalenou plenu vložíte do koše s folií, zavřete víko, které zatlačí plenku na dno fólie. Znovu otevřete, otočíte pístem a tím se pytel uzavře. Když pak koš otevřete, jednotlivé pleny jsou zabalené a celý odpad připomíná věnec buřtů. Pleny jsou neprodyšně uzavřené. Koš pojme až třicet plen. Kazeta s fólií je na osmdesát čtyři plen (5-9 kg). Prodává se ve čtyřech krásných odstínech: světle růžová, modrá, zelená a bílá.

Další varianta koše je model Sangenic Simplee. Koš obsahuje antibakteriální fólii, která pomůže udržet pokoj hygienický a bez zápachu. Použití je naprosto jednoduché: otevřete víko, protlačíte plenu sklopným víkem a zavřete. Antibakteriální fólie pojme až 99 % bakterií a koš osmnáct plen (velikost 2 až 5 kg), kazeta je na sto osmdesát plen. Chytré že? A co teprve, když máte dvojčata a plen je dvakrát tolik. Ušetří Vám čas i energii.

Koš na pleny se stane brzy nepostradatelnou součástí Vaší domácnosti, kterou si skutečně oblíbíte, stejně jako maminky před Vámi.