Krmení z láhve

Vaše rodina, vaše volba. My vám pomůžeme udělat správné rozhodnutí.

Rozhodli jste se pro krmení z láhve, ale jakou láhev vyberete? Je toho hodně ke zvážení, pojďme se nad tím zamyslet společně.

Vy znáte vaše dítě, my známe naše lahvičky

Kojení, krmení z láhve, kombinování obojího - je tolik způsobů, jak krmit vaše dítě! Nakonec záleží jen na vás, pro co se rozhodnete a co je nejlepší pro vaši rodinu. A jakkoli se rozhodnete, naše výrobky vám v tom budou pomáhat.

Padesát let spolupráce s maminkami

Naše výrobky jsme začali vyrábět v roce 1965 s jedním hlavním cílem: zjednodušovat život skutečným rodinám. Naše dva největší vynálezy - pružná savička napodobující mateřský prs a lahvička se širokým hrdlem - byly vymyšleny skutečnými maminkami. Děkujeme!

Chytré lahvičky, které děti milují

Extra široké hrdlo a savička napodobující mateřský prs pomáhají přirozenému a bezpečnému sání dítěte. Chytrý ventil umožňuje plynulé sání mléka bez polykání vzduchu a tím brání vzniku nepříjemné koliky.

Mnohem více než jen láhve

Nalezením správné lahvičky to teprve začíná. Lahvičku musíte umýt, sterilizovat, naplnit a teprve pak s ní dítě můžete krmit. Proto vám k lahvičkám nabízíme dávkovače sušeného mléka, odsávačky, sterilizátory, ohřívačky a termotašky.

Perfect Prep

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Tommee Tippee Perfect Prep vám zjednoduší přípravu kojeneckého mléka ve dne i v noci.

Kojenecké láhve

Užívejte si pohodové krmení dítěte - vyberte si z široké nabídky našich lahviček s cenami ověnčenou savičkou připomínající mateřský prs.

Příprava mléka

Zjednodušte si trochu váš život s miminkem díky našim doplňkům jako jsou ohřívače lahví, termoobaly na láhve a dávkovače sušeného mléka.

Savičky

Podporujte přirozený způsob sání dítěte s pomocí měkkých silikonových saviček, které jsou stejně jemné a teplé jako mateřský prs.

Sterilizace

Chraňte bříško vašeho dítěte před škodlivými bakteriemi sterilizací lahví a jejich doplňků s pomocí elektrického parního sterilizátoru nebo sterilizátoru do mikrovlnné trouby.

Výhodné sady

Vše, co potřebujete pro bezproblémové krmení z láhve, vám nabízíme v pečlivě sestavených sadách různých stylů a velikostí.

Kde nakoupit?


Seznam prodejců