Kojenecké láhve Anti-Colic

Kolika dokáže miminko i jeho rodiče potrápit. Kojenecké láhve Tommee Tippee Anti-Colic jsou speciálně navržené tak, aby kolice bránily snížením vzduchových bublin v mléce.

80% méně koliky*

Bylo prokázáno, že antikolická kojenecká láhev snižuje příznaky koliky a refluxu a tím i rozrušení dítěte. Jedinečný odvzdušňovací systém zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení. * Konzultovali jsme s 210 rodiči, kteří zkusili používat antikolické kojenecké lahve ke zmírnění kolických příznaků jejich dítěte a 80% souhlasilo s tím, že láhev tyto příznaky úspěšně snížila (červen 2017)

Tommee Tippee

Unikátní ventil navržený pro prevenci koliky

U dětí se mohou vyvinout kolické příznaky, pokud během krmení spolknou příliš mnoho vzduchu. Náš jedinečný antikolikový ventil pomáhá omezit míchání vzduchu s mlékem v láhvi. Vzduch je nasáván větracími otvory v odvzdušňovacím kotouči a odváděn odvzdušňovací trubicí do hvězdicového ventilu na dně láhve, což znamená o 80% méně kolických příznaků, jako jsou větry, reflux a neklid.

Tommee Tippee

Změna zabarvení při vysoké teplotě mléka

Součástí odvzdušňovací trubice je proužek měřící teplotu mléka. Proužek změní barvu na růžovou, pokud je mléko příliš horké. V takovém případě nechte mléko před krmením dítěte vychladnout.

Tommee Tippee

80% méně koliky

Unikátní antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení.

80% méně koliky

Tepelný senzor

Tepelně citlivý proužek se zbarví růžově, pokud je mléko příliš horké.

Tepelný senzor

Přirozený tvar

Unikátní silikonová savička věrně napodobuje mateřský prs při kojení.

Přirozený tvar

Bez starostí

Láhve Tommee Tippee neobsahují BPA pro váš naprostý klid.

Bez starostíZjistěte více

Kojenecké láhve Tommee Tippee Anti-Colic představují nejúčinnější řešení pro miminka se sklonem k břišním kolikám. Ultracitlivý antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení a umožňuje dítěti zcela plynulé sání bez polykání vzduchu.

Unikátní silikonová savička věrně napodobuje mateřský prs při kojení a tím umožňuje maminkám snadné a bezpečné kombinování kojení a krmení z lahve.

Funkce kontroly teploty mléka uvnitř lahvičky varuje rodiče v případě, že je tekutina teplejší než doporučených 37°C.

Lahvičky jsou vhodné od narození.

 


Kde nakoupit?


Seznam prodejců