Dávkovač na sušené mléko

Dávkovač na sušené mléko Tommee Tippee vám umožní mít předem připravené jednotlivé dávky sušeného mléka, protože počítat do osmi ve dvě hodiny ráno je těžší než byste čekali!

Na cesty

Dávkovač na sušené mléko The Closer to Nature® je navržen tak, aby pasoval do hrdla kojeneckých lahví Closer to Nature® 260ml, takže vám ušetří místo v tašce.

Tommee Tippee

Jednoduše a bezpečně

Oddělené uchování kojenecké vody a sušeného mléka vám umožní připravit krmení těsně před použitím, aby vaše dítě dostalo vždy maximálně čerstvé mléko.

Tommee Tippee

Kapacita až 8 odměrek sušeného mléka

Sušené mléko je udržováno odděleně a v suchu pro zajištění maximální hygieny.

Tommee Tippee

Kdykoli po ruce

Jednotlivé dávkovače pojmou až osm odměrek sušeného mléka, můžete je mít vždy připravené a pak už jen stačí přidat vodu, když miminko dostane hlad.

Kdykoli po ruce

Šetří místo

Dávkovače se vejdou do lahviček se širokým hrdlem Tommee Tippee.

Šetří místo

Na cesty

Ideální pro noční krmení, výlety a dovolené.

Na cesty

Bezpečné

Neobsahuje BPA ani ftaláty.

BezpečnéZjistěte více

Dávkovač na sušené mléko Tommee Tippee Closer to Nature je ideální pro noční krmení i na cesty. Dávkovač s odměřeným množstvím sušeného mléka jednoduše uložíte do láhve a až budete chtít připravit kojenecké mléko, stačí mléko z dávkovače nasypat do vody. Oddělené uchování kojenecké vody a sušeného mléka vám umožní připravit krmení těsně před použitím. Balení obsahuje 6 ks.


Kde nakoupit?


Seznam prodejců