Krmení


Co pořídit před prvním příkrmem


Nákupní seznam pro dětské stravování: Co koupit před zavedením prvních potravin pro mé dítě

Již více než 50 let sledujeme maminky, a proto jsme spolu s nimi vyvinuli několik produktů na krmení pro batolata, které mohou usnadnit život při výběru jídla a samotné přípravě i stravování. Podívejte se na náš nákupní seznam.

Nezašpiňme se!

Jak brzy určitě zjistíte, dětské bryndáčky jsou jednou z nejdůležitějších věcí, které potřebujete. První jídlo přinese ze začátku hodně zmatku, takže je dobré být na všechno připraven! Pokud se ukáže, že máte skutečně ,, živého,, jedlíka, tak budete potřebovat dobře omyvatelnou a praktickou jídelní židli a také podložku, která zabrání aby váš mrňous misku s jídlem převrátil.

Ne všechny lžíce jsou stejné

Ideální lžíce je plastová, protože kov zadržuje teplo a může spálit citlivá ústa dítěte. Dále by měla být velmi mělká, aby se jídlo dostalo do úst a nezůstalo na lžičce. Měla by mít dlouhou rukojeť pro snadnější přístup do talíře i nádob na uložení potravin.

Lžíce Tommee Tippee tyto všechny vlastnosti mají, dětské lžičky Heat Sensing navíc mění barvu z červené na žlutou a varují, když je jídlo příliš horké na to, aby se mohlo dát dítěti. Jsou ideální, když používáte mikrovlnnou troubu na ohřívání jídla, protože na první pohled vám řeknou, kdy je už bezpečné a vhodné krmit dítě - a kdy naopak ještě ne.

Design, který usnadňuje rodičovství

Neustále hledáme způsoby, jak usnadnit maminkám život a pro tento účel jsme navrhli celou řadu barevných, šikovných a praktických výrobků.

Náš vynikající kombinovaný parní vařič a mixér v jednom odstraňuje všechny problémy při přípravě zdravých jídel pro vaše dítě. Jemně napařuje jídlo, přičemž zachovává všechny živiny, a pak jej snadno promíchá a rozmixuje na požadovanou konzistenci pro každé stádium vývoje dítěte.

Naše podložka Easi-mat udrží misky a talíře pevně na stole, i když s nimi váš prcek může mít i úplně jiné úmysly...

Misky a lžíce Tommee Tippee byly navrženy tak, aby stolování bylo bez zbytečného nepořádku.

Víme, že mezi vaše nejlepší přátele v kuchyni patří myčka nádobí, lednička, mraznička a mikrovlnná trouba, takže všechny naše výrobky jsou navrženy z vhodných a odolných materiálů.

Žádný z našich výrobků neobsahuje PVC a BPA. Navíc je s nimi vše rychlé.

Dokonce i skutečně hladové dítě dokáže vydržet 4 minuty, které stačí na bezpečné ohřívání dětského jídla v našem elektrickém ohřívači lahví a stravy.

Co se taky hodí?

Misky na zamražování potravin nebo malé kelímky jsou opravdu užitečné, když chcete připravit velkou dávku potravin a uložit je na jednotlivé porce vhodné pro děti. Tyto mrazicí kelímky jsou opravdu praktické. Určitě hravě pomohou i ve vaší domácnosti ;-)