Tommee Tippee Closer to Nature

Miminka jsou nejspokojenější, když všechno v jejich životě probíhá přirozeně, tak jak to příroda zamýšlela. Zvlášť citlivě to vnímají během krmení. Nejpřirozenější stravou pro novorozené dítě je mateřské mléko. Tommee Tippee Closer to Nature® vám nabízí sortiment výrobků, které vám usnadní období kojení a zároveň umožní v případě potřeby kombinovat kojení s krmením z láhve.

Základ sortimentu Tommee Tippee Closer to Nature® tvoří kojenecké lahvičky s unikátní savičkou napodobující mateřský prs. Maminky, které nemají možnost plného kojení nebo kvůli práci či studiu podávají odsáté mateřské mléko lahvičkou, oceňují, že tyto lahvičky nemají vliv na způsob sání jejich dítěte. Nemusí se proto obávat, že miminko bude při jejich používání odmítat kojení. Díky speciálnímu antikolikovému ventilu navíc lahvičky pomáhají i dětem s kolikami.

Tommee Tippee Closer to Nature® vám dále nabízí širokou řadu doplňků pro krmení miminka na cestách, sterilizátory, odsávačky a další užitečné výrobky, které vám usnadní a zpříjemní péči o vaše miminko. Všechny výrobky Tommee Tippee Closer to Nature® jsou pro vaše dítě zcela bezpečné, protože jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a neobsahují bisfenol.


Produkty Tommee Tippee Closer to Nature


Kde nakoupit Tommee Tippee? Zobrazit autorizované prodejce!