Cestovní sterilizátor na kojeneckou láhev

Balení na cestování s dětmi bývá náročné a každý rodič uvítá produkt, který mu ušetří místo v tašce. Sterilizátor na jednu láhev je kompaktní a zároveň vám umožní i na cestách dodržovat všechny zásady hygienicky správné přípravy mléka.

Odpovídá hygienickým doporučením

Podle nejnovějších doporučení jsou rizika spojená s používáním sušeného kojeneckého mléka minimální, pokud je mléko připravováno vždy těsně před krmením dítěte.

Tommee Tippee

Kdykoli a kdekoli

Kompaktní rozměr pro uložení v přebalovací tašce nebo v mikrovlnné troubě umožňuje použití cestovního sterilizátoru kdekoli a kdykoli. Vhodné pro parní sterilizaci v mikrovlnné troubě i pro studenou sterilizaci ve sterilizačním roztoku.

Tommee Tippee

Včetně kojenecké láhve Closer to Nature®

Kojenecká láhev s jemnou silikonovou savičkou s antikolikovým ventilem, s mnoha oceněními kvality z celého světa.

Tommee Tippee

Kompaktní a lehký

Vejde se i do přebalovací tašky pro použití na cestách.

Kompaktní a lehký

Jednoduše a bezpečně

Umožní vám dodržovat všechny hygienické zásady přípravy kojeneckého mléka.

Jednoduše a bezpečně

Doporučeno maminkami

97%* maminek by doporučilo naše kojenecké láhve svým přátelům! *V online průzkumu v roce 2012 odpovídalo více než 500 maminek používajících kojenecké láhve Closer to Nature®, 97% souhlasilo

Doporučeno maminkami

Bezpečné pro děti

Všechny výrobky Tommee Tippee neobsahují BPA, abyste mohli být v klidu.

Bezpečné pro dětiZjistěte více

Sterilizátor Tommee Tippee Closer to Nature na jednu kojeneckou láhev do mikrovlnné trouby nebo pro studenou sterilizaci s pomocí sterilizačního roztoku. Kompaktní velikost je vhodná i na cesty nebo k uložení v mikrovlnné troubě. Součástí balení je kojenecká láhev Closer to Nature 260 ml. 


Kde nakoupit?


Seznam prodejců