Tommee Tippee Explora

Vše, co potřebujete pro krmení dítěte, najdete v nejvyšší kvalitě pod značkou Tommee Tippee Explora®. Hrnky a kelímky na pití jsou opatřeny netekoucí membránou, která zabraňuje vytékání tekutiny při prevržení. Široká nabídka hrnků a kelímků zahrnuje varianty pro nejmenší miminka i sportovní láhve pro starší batolata. Na výběr jsou různé velikosti, barevná provedení, typy pítek i možnost termoizolačního provedení.

Misky, lžičky, příbory, bryndáky a podložky na stůl usnadňují rodiči krmení a dítěti jeho osamostatňování. Nádobky na ukládání hotových příkrmů do mrazáku i praktické misky na svačinu na cesty jsou dalšími příklady praktických výrobků zjednodušujících každodenní péči o dítě.

Všechny výrobky Tommee Tippee Explora® jsou pro vaše dítě zcela bezpečné, protože jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a neobsahují bisfenol.

Vážení zákazníci,

prosíme, věnujte pozornost následující informaci o výměně jednodílných bílých ventilků z důvodu nesnadného čištění a následné vizuální kontrole čistoty -  u hrnků Explora č. 4700197, 44701097, 44702097, 44703097.

 

 Informace ke stažení zde


Produkty Tommee Tippee Explora


Kde nakoupit Tommee Tippee? Zobrazit autorizované prodejce!